spin

У місті Богуслав 04-06 березня 2019 року відбувся останній перед фіналом етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів

Справжнє свято спорту та краси відбулося у Богуславіна початку березня!

Мешканці та гості нашого міста могли насолодитися найелегантнішим із зимових видів спорту: в «Льодограї» проходив 5-й етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів, останній перед фіналом, що відбудеться в Одесі.

До Богуслава з’їхалисьспортсмени Дніпра, Харкова, Одеси, Кривого Рогу, Чернігова, Рівно, Білої Церкви та Києва.

В змаганнях брали участь і вихованці Школи з фігурного катання на ковзанах міста Богуслав (УНТЦ «Льодограй»): Вільгань Юліана (що виступала в категорії: дівчата 2007-2008 р/н), Запорізька Аня (дівчата 2008-2009 р/н), Імедашвілі Лука (хлопчики 2009-2010 р/н), Онищенко Аліна (дівчата 2008-2009 р/н), Сіра Мілана (дівчата 2009-2010 р/н), Фельді Марина (дівчата 2007-2008 р/н).

Продемонструвавши свою майстерність та красу цього виду спорту, богуславські фігуристи показали високі результати:Мілана Сіра та Лука Імедашвілівибороли золото в своїх категоріях, Онищенко Аліна та Імедашвілі Лука вийшли до фіналу, Запорізька Аня здобула 5 місце, недобравши до  бронзи лише 1,5 бали.

Андрій Савченко, тренер Школи фігурного катання (м.Богуслав), організатор змагань, розповів, що починаючи з жовтня місяця в Україні проходили відбіркові етапи, на 5-й етап до «Льодограю» прибуло 260 фігуристів з усієї України різних вікових категорій, самі найменші – 2011 року народження, найстарші – кандидати у майстри спорту, які вже представляють Україну на міжнародних змаганнях, віком 16-18 років.

Оксана Долгополова,технічний спеціаліст змагань, розповіла, що географічний діапазон учасників всеукраїнських змагань постійно розширюється, що показує перспективи розвитку цього виду спорту в Україні. Вона оцінила роботу суддівської бригади, зазначила, що всі судді, які оцінюють виступи спортсменів, мають національну категоріюта відповідають всім вимогам, що необхідні для суддівства змагань такого рівня. Оксана Долгополова зазначила, що в України є майбутнє у фігурному катанні, яке залежить від багатьох факторів: сумлінної роботи регіональних Федерацій з фігурного катання, від сумлінної роботи тренерів, батьків та самих спортсменів. Вона висловила сподівання, що з часом наші фігуристи все ширше будуть представляти Україну на міжнародній арені, адже Україна має дуже велику історію в цьому спорті.

Репортаж щодо 5-го етапу Всеукраїнських змагань юних фігуристів в «Льодограї» можна побачити на Lyodogray-YouTube.

Нагадаємо, що Фінал Всеукраїнських змагань юних фігуристів відбудеться з  08  до  11  квітня  2019  року  у місті Одеса.

В статті використано фото DmitriyPutintsev.