spin

14 та 15 грудня 2019 року в Богуславі показували свою майстерність близько 300 юних фігуристів з України та Білорусі

14 та 15 грудня 2019 року в Богуславі відбувся Відкритий чемпіонат Київської області з фігурного катання на ковзанах присвячений Дню Збройних Сил України, в якому брали участь 294 юних спортсменів з України та Білорусі.

Організатор змагань: Управління фізичної культури і спорту КОДА.

Змагання проводились згідно з міжнародними правилами ISU з фігурного катання на ковзанах, з комп’ютерною бригадою та відеоповтором.

Судили змагання: Вікторія Сачкова (Білорусь), Євген Плюта, Валерій Єгоров, Оксана Пантак. Технічний спеціаліст: Дмитро Дмитренко. Data оператор: Олексій Таловеро

В змаганнях брали участь діючі спортсмени (молодший, середній, старший вік та кандидати у майстри спорту), аматори всіх вікових категорій, в тому числі початківці.

Свої майстерність та артистизм на арені «Льодограй» демонстрували вихованці шкіл фігурного катання  Києва, Харкова, Одеси, Білої Церкви, Чернівців, Львова, Тернополя, Кропивницького, Дніпра, Кривого Рогу, Запоріжжя, Кременчука та Гомеля (Білорусь).

В змаганнях брали участь і 20 юних фігуристів Богуслава, з яких 15 здобули призові місця.

В своїх вікових групах в категорії Beginners Elements Роман Валерія та Криштак Юлія вибороли золото,  Швидун Ганна та Давиденко Ганна – срібло, а Кулік Анастасія – бронзу. В категорії Intermediate в умовах великої конкуренції Федорова Ілона здобула бронзу. В категорії Pre-BronzeЛенченко Поліна посіла 1 місце, а Хоменко Маргарита – третє. В категорії Ladies 2009-2010 Сіра Мілана виборола срібло. В цій же віковій категорії серед хлопців Лука Імедашвілі здобув золото. В категорії Ladies 2008-2009 Оніщенко Аліна виборола 1 місце. В категорії Bronze золото та срібло забрали Попович Станіслав та Гриб Ярослав. В категорії Silver 2009-2010 Сліпченко Софія посіла третє місце, а цій же категорії в віковій групі 2007-2008 Гриб Яна виборола перше.

Дивіться репортаж та відео змагань на Lyodogray-YouTube

Висловлюємо подяку Управлінню фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації за фінансову та організаційну допомогу в проведенні змагань, сприяння розвитку зимових видів спорту в Україні.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» та УНТЦ «Льодограй» бажають всім учасникам чемпіонату та вихованцям Школи фігурного катання Богуслава  успіху та перемог в подальших змаганнях!