spin

“Шершні” знову перемагають! 12 та 13 жовтня «Шершні 2007» зустрілись з однолітками з луцької «Спарти»

Перші матчі УМХЛ в Богуславі відбулись 12 та 13 жовтня:  «Шершні 2007» зустрілись з однолітками з луцької «Спарти».  Богуславці показали кращі бійцівські якості: матчі завершились беззаперечної перемогою «Шершнів»! 13:0 – в перший день, та 9:3 – в другий.

Нагадаємо, що в 2019 році в Україні створено молодіжну хокейну лігу

Українська молодіжна хокейна ліга – це нова сторінка в історії дитячого хокею з шайбою. В діяльності ліги використовується досвід провідних європейських та північноамериканських ліг. УМХЛ буде опікуватися організацією дитячо-юнацьких змагань у всіх вікових категоріях, забезпечувати аналіз виступів спортсменів по кожній віковій категорії та сприяти популяризації хокею, зокрема через широке висвітлення подій в дитячо-юнацькому хокеї.

В сезоні 2019/2020, першому сезоні УМХЛ, організовано наймасштабніші всеукраїнські змагання: в змаганнях візьмуть участь 95 дитячих команд, буде проведено близько 1500 матчів, у яких зіграють понад 1600 юних хокеїстів. Це найбільша кількість учасників за всю історію змагань з хокею з шайбою в Україні!

(за матеріалами Федерації  хокею України,  http://www.fhu.com.ua)

Ігри розпочато! І Богуслав долучається до цієї події. Його, як і шістнадцять великих міст України, можна сміливо назвати хокейним містом!

Анонс наступних змагань дивіться на сайті льодової арени: https://lodograj.ua/rozklad-zmagan/

Приходьте вболівати за богуславських «Шершнів»!