spin

5 та 6 жовтня 2019 року 11 дитячих команд з Києва, Харкова, Дніпра, Херсона та Богуслава провели 55 матчів

5 та 6 жовтня 2019 року в «Льодограї» відбувся осінній турнір «Хокейна Україна-2019» серед юнаків 2010/2011 року народження. Богуславські «Шершні 2010» приймали 11 дитячих команд з 7 хокейних клубів України.

Перше місце, здобувши 9 очок, виборола дитяча хокейна команда «Крижинка 2010» (м. Київ), друге та третє місця з однаковою кількістю очок (16) посіли харківські команди:  2 місце – «Фенікс», 3 місце – «Союз».

«Шершні 2010», здобувши 12 очок, вибороли 5 місце.

На турнірі визначались також переможці в трьох номінаціях. Найкращим нападником команди «Шершні 2010» в турнірі став Духан Роман, найкращим захисником – Барляк Влад, найціннішим гравцем команди визнано Артеменка Данилу.

Результати турніру:

06.10.2019

матч 1 Сокіл (Київ) – Крижинка (Київ)                0:3

матч 2 Дніпро (Херсон) – Фенікс (Харків)           1:10

матч 3 Дніпро (Херсон) – Сокіл (Київ)                 1:6

матч 4Крижинка (Київ) – Фенікс (Харків)                       6:2

матч 5 Фенікс (Харків) – Сокіл (Київ)                   2:2

матч 6 Крижинка (Київ) – Дніпро (Херсон)         14:2

матч 7 Атек (Київ) – Сокіл 1 (Київ)                       3:1

матч 8 Шершні (Богуслав) – Крижинка 1 (Київ)  8:0

матч 9 Сокіл 1 (Київ) – Шершні (Богуслав)          0:10

матч 10 Крижинка 1 (Київ) – Атек (Київ)             0:1

матч 11 Атек (Київ) – Шершні (Богуслав)                        0:8

матч 12 Сокіл 1 (Київ) – Крижинка 1 (Київ)        0:1

матч 13 Сокіл (Київ) – Дніпро 11 (Дніпро)           4:1

матч 14 Дніпро 12 (Дніпро) – Союз (Харків)        0:15

матч 15 Дніпро 11 (Дніпро) – Союз (Харків)        1:4

матч 16 Дніпро 12 (Дніпро) – Сокіл (Київ)           0:12

матч 17 Союз (Харків) – Сокіл (Київ)                   1:0

матч 18 Дніпро 12 (Дн) – Дніпро 11 (Дн)              1:10

матч 19 Дніпро (Херсон) – Сокіл 1 (Київ)            3:3

матч 20 Фенікс (Харків) – Атек (Київ)                  13:0

матч 21 Сокіл 1 (Київ) – Фенікс (Харків)              0:10

матч  22 Дніпро (Херсон) – Атек (Київ)                0:5

матч 23 Крижинка 1 (Київ) – Дніпро 11 (Дн)       2:7

матч 24 Дніпро 12 (Дн) – Шершні (Богуслав)      0:16

матч 25 Союз (Харків) – Крижинка 1 (Київ)        11:0

матч 26 Крижинка (Київ) – Дніпро 11 (Дн)          3:3

матч 27 Крижинка (Київ) – Дніпро 12 (Дн)          15:1

матч 28 Шершні (Богуслав) – Союз (Харків)        1:4

06.10.2019

матч 29 Крижинка (Київ) – Сокіл 1 (Київ)                       9:0

матч 30 Дніпро 12 (Дн) – Крижинка 1 (Київ)       3:5

матч 31 Сокіл 1 (Київ) – Дніпро 12 (Дніпро)        2:5

матч 32 Крижинка 1 (Київ) – Крижинка  (Київ)  0:7

матч 33 Дніпро 12 (Дніпро) – Дніпро (Херсон)    3:5

матч 34 Крижинка 1 (Київ) – Фенікс (Харків)     0:4

матч 35 Дніпро 11 (Дніпро) – Дніпро (Херсон)    10:0

матч 36 Шершні (Богуслав) – Фенікс (Харків)     1:7

матч 37 Дніпро 11 (Дніпро) – Атек (Київ)                        6:1

матч 38 Сокіл 1 (Київ) – Союз (Харків)                0:10

матч 39Атек (Київ) – Сокіл (Київ)                         0:7

матч 40 Дніпро 11 (Дніпро) – Сокіл 1 (Київ)        5:0

матч 41 Сокіл (Київ) – Сокіл 1 (Київ)                    8:0

матч 42 Атек (Київ) – Союз (Харків)                     0:8

матч 43 Шершні (Богуслав) – Крижинка (Київ)   1:6

матч 44 Фенікс (Харків) – Дніпро 12 (Дніпро)     12:1

матч 45 Дніпро 12 (Дніпро) – Атек (Київ)                        3:2

матч 46 Союз (Харків) – Дніпро (Херсон)                        8:1

матч 47 Крижинка  (Київ) – Атек (Київ)               8:4

матч 48 Крижинка 1 (Київ) – Сокіл (Київ)                       0:6

матч 49 Сокіл (Київ) – Шершні (Богуслав)           4:2

матч 50 Фенікс (Харків) – Дніпро 11 (Дніпро)     3:3

матч 51 Дніпро 11 (Дн) – Шершні (Богуслав)      4:6

матч 52 Союз (Харків) – Крижинка (Київ)           0:3

матч 53 Дніпро (Херсон) – Крижинка 1 (Київ)    3:1

матч 54 Союз (Харків) – Фенікс (Харків)             1:5

матч 55Дніпро (Херсон) – Шершні (Богуслав)     1:12

Турнірна таблиця:

Місце Команди Виграли Нічия Програли Шайби + Шайби – Очки
1 Крижинка 2010 (Київ) 9 1 0 74 13 19
2 Фенікс 2010 7 2 1 68 15 16
3 Союз 2010 8 0 2 62 11 16
4 Сокіл 2010 7 1 2 49 10 15
5 Шершні 2010 6 0 4 65 28 12
6 Дніпро 2011 (Дніпро) 5 2 3 50 24 12
7 Атек 2010 3 0 7 17 54 6
8 Дніпро (Херсон) 2 1 7 17 72 5
9 Крижинка 2010-1 2 0 8 9 50 4
10 Дніпро 2012 (Дніпро) 2 0 8 18 94 4
11 Сокіл 2010-1 0 1 9 6 64 1

Вітаємо переможців і всіх учасників! Адже неймовірні емоції від справжнього спортивного свята здобули всі!