spin

9-10 лютого 2019 року на арені «Льодограй» відбувся турнір з хокею «Крижинка. Open Сup-2019» серед юнаків 2008 року народження

9 та 10 лютого 2019 року в Богуславі на арені «Льодограй» відбувся турнір з хокею «Крижинка. Open Сup-2019» серед юнаків 2008 року народження, в якому брали участь команди з п’яти міст України. Зустрічались команди Крижинка (м. Київ), Донбас (м. Дружківка), Кривбас (м. Кривий Ріг), Союз (м. Харків), Шершні (м. Богуслав).

Організатори головним завданням турніру визначили популяризацію хокею серед дітей та встановлення зв’язків між тими, хто займається дитячим хокеєм в Україні. Для самих же учасників турнір – це активізація тренувального процесу, адже саме гра є необхідним підсумком тренувань.

Перше місце, отримавши перемогу в усіх матчах та набравши 12 очок, здобула харківська команда «Союз». На другому місці з 6 очками київська команда «Крижинка», на третьому також з 6 очками команда «Кривбас» з Кривого Рогу. Четверте місце зайняла команда «Донбас» з Дружківки, богуславська команда «Шершні» була шостою.

Результати матчів:

День 1

Шершні – Крижинка 3:5
Союз – Кривбас 5:1
Донбас – Шершні 2:0
Крижинка – Кривбас 5:3
Донбас – Союз 2:4

День 2

Шершні – Кривбас 0:5
Крижинка – Донбас 4:5
Союз – Шершні 5:0
Кривбас – Донбас 4:1
Крижинка – Союз 4:5

У кожному матчі була безкомпромісна боротьба, а переможець часом був не відомий до останніх секунд матчу. Всі команди дуже старалися і показали хокей високого класу.