spin

Останніми роками у світі активно розвивається фігурне катання серед аматорів. І Україна не є виключенням.

Саме аматорський спорт набуває все більшої популярності, оскільки, на відміну від професійного, аматорський спорт доступний всім. Кожен бажаючий у будь-якому віці і з різним рівнем фізичної підготовки має можливість відчути себе справжнім фігуристом. Зрозуміло, спортсменам потрібні певні умови, в першу чергу – сучасний льодовий майданчик. Саме такий, зусиллями оператора державних лотерей «М.С.Л.», збудовано у Богуславі. Ми вже неодноразово розповідали нашим читачам, про команду фігуристів «Льодограю», і ось знову є нагода згадати гарним словом наших юних спортсменів.
22 жовтня на льодовій арені УНТЦ «Льодограй» пройшли відкриті змагання з фігурного катання на ковзанах «BOGUSLAV CUP». Цього дня до Богуславу приїхало майже сто юних спортсменів із різних міст України. Свою майстерність на арені «Льодограю» демонстрували представники фігурної школи Києва, Дніпра, Полтави, Миколаєва, Херсона, Білої Церкви і, звичайно, Богуслава. Приємно, що серед такого широкого загалу наші юні фігуристи вкотре показали прекрасні результати. Серед шістнадцяти заявлених спортсменів тринадцять мали призові місця!
У групі «Еліт Майстри» першими стали Марія Мельникова та Олександра Борисюк. Також здобув золото танцювальний дует Аліна Оніщенко та Євген Остапенко . Першою у категорії «Бронза» стала Мілана Сіра. Найбільше золотих медалей виборола команда «Льодограю» у категорії «Початківці». Саме тут на найвищому рівні виступили Софія Сліпченко, Станіслав Попович і Владислав Владимиров. Другі місця у своїх категоріях посіли Анна Запорізька та Антон Іващенко. «Бронзу» у скарбничку команди «Льодограю» принесли Юліана Вільгань, Евеліна Олександрова, Маргарита Хоменко і Марина Фелді. Усі призери і переможці отримали почесні грамоти, кубки та медалі.
Коментуючи результати «BOGUSLAV CUP», тренер юних фігуристів Андрій Савченко зазначив, що для початку сезону команда показала дуже пристойний рівень, і навіть ті фігуристи, котрі не здобули медалі, теж виступили зовсім не погано. Тож на перспективи тренерський штаб дивиться з оптимізмом і на найближчих змаганнях у Полтаві сподівається завоювати разом зі своїми підопічними ще не одну медаль.