spin

Школа хокею «Льодограй»

Хокей — спорт динамічний і мужній, для активних та енергійних дітей!
Якщо у вашій родині підростає хлопчик - однозначно визначте його в
хокейну школу “Льодограй”!

Навіщо займатися хокеєм?

Заняття хокеєм допоможуть спрямувати енергію дитини у правильне русло, розвити у ньому відповідальність, дисципліну та витривалість. Наша школа допоможе знайти вірних друзів та захоплення на все життя.

Лікарі довели, що систематичні заняття хокеєм зміцнюють серцево судинну, дихальну і нервову системи, опорно-руховий апарат. Як це не парадоксально звучить, але особливо хокей корисний тим дітям, яких обрали своїми мішенями часті простудні захворювання. Під час тренувань задіяна як нижня, так і верхня частина тіла, завдяки чому відмінно проробляються м’язи ніг, рук, живота й спини. Залежно від інтенсивності гри за годину спалюється до 500–600 кілокалорій. Важко придумати краще загартування, ніж регулярні заняття на льоду. А ще хокей виховує справжніх чоловіків, які вміють «тримати удар» в будь-якій ситуації.

Хокейний біг на ковзанах, техніка володіння ключкою і шайбою, силові єдиноборства і швидкий темп гри – це ті особливості хокею, які розвивають у малечі надзвичайні силові і швидкісні якості.

Гра в хокей з шайбою поступово покращує моторику і відточує рухи, робить їх коректними і швидкими. Драйв, емоції, насичені тренування та професійні тренери чекають на Вашу дитину в хокейній школі «Льодограй».

Для кого?

Перша вікова категорія — молодша група від 4-х до 7-ми років.

Що ще цікавого?

Після льодової підготовки діти мають можливість займатись з ключками та шайбами на пластику – заміннику льоду.

Раз на тиждень діти займаються гімнастикою у хореографічному залі.

Скільки коштує навчання?

Вартість навчання: 500 грн на місяць.

Хто проводить тренування?

Кваліфіковані тренери:

Ми завжди раді вашим ідеям та пропозиціям. Давайте робити
наше дозвілля цікавішим!