spin

Правила відвідування

Усі відвідувачі перед тим, як скористуватися послугами, які надаються нашим Центром, повинні ознайомитися з Правилами відвідування Універсального навчально-тренувального центру зимових видів спорту «Льодограй»:

1. Кожен відвідувач УНТЦ «Льодограй» має право знаходитися на льодовому полі протягом оплаченого часу перебування на ньому, відповідно до затвердженого адміністрацією графіка роботи.

2. Вартість часу перебування на ковзанці вказана у прейскуранті, що знаходиться на інформаційному стенді. Мінімальна сума оплати послуг ковзанки передбачає 45 хвилин катання на льоду та становить 50 гривень за одну особу. Оплата відбувається безпосередньо при виході на льодове покриття.

3. На лід допускається не більше 70 осіб.

4. Під час перебування на ковзанці відвідувачі можуть користуватися послугами тренера-інструктора. Вартість послуг інструктора становить 50 грн за 45 хвилин тренування однієї особи.

5. Ковзани видаються відвідувачам у відповідному пункті видачі, розташованому у фойє ліворуч від входу. Їх видача припиняється за 10 хвилин до початку сеансу.

6. Відвідувачі допускаються на ковзанку у вільному порядку, після оголошення про початок сеансу.

7. Фото і відеозйомка у КОМЕРЦІЙНИХ ЦІЛЯХ допускається тільки з дозволу адміністрації УНТЦ «Льодограй».

8. Кожен відвідувач самостійно визначає для себе та своєї дитини можливість відвідування ковзанки, виходячи з фізичного самопочуття та стану здоров’я.

9. Діти, молодші 12 років, допускаються до катання на ковзанці у супроводі дорослих, які несуть повну відповідальність за поведінку дітей та дотримання ними правил відвідування УНТЦ «Льодограй».

10. Після сигналу сповіщення про закінчення сеансу, відвідувачам необхідно покинути ковзанку.

11. На територію льодового поля не дозволяється приносити напої, їжу, пакети з речами та верхній одяг. За речі відвідувачів адміністрація «Льодограй» відповідальності не несе.

12. Вихід на льодове покриття у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння категорично заборонено. Куріння у приміщенні універсального навчально-тренувального центру ЗАБОРОНЕНО.

13. Забороняється навмисне псувати льодове покриття ковзанами або іншими предметами, а також кидати на лід будь-які предмети, виливати рідини та сипати будь-які речовини, застосовувати вибухові та легкозаймисті речовини (зокрема піротехнічні вироби), знаходитися на льоду в період його заливки, виходити на льодове поле без ковзанів, а також заборонене катання на бігових ковзанах. За навмисне псування льодового покриття накладається штраф у розмірі 100 грн. Штраф стягується на місці.

14. У разі порушення правил поведінки на ковзанці, адміністрація має право попросити відвідувача розрахуватися відповідно до рахунку і негайно покинути територію УНТЦ «Льодограй». Поведінка відвідувача на ковзанці не повинна заважати третім особам, представляти загрозу безпеці їх життю, здоров’ю, або в тій чи іншій формі обмежувати свободу інших осіб. За вищезгадані дії відвідувач несе відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

15. За навмисні протиправні дії, порушення правил поведінки на ковзанці, а також за умисне псування майна УНТЦ «Льодограй», відвідувач несе відповідальність відповідно до чинного законодавства України, зокрема, порушники зобов’язані відшкодувати збитки за псування майна.

16. Відвідувачі УНТЦ «Льодограй» зобов’язуються дотримуватися всіх правил безпеки та проявляти обережність під час катання, бути уважними та акуратними на льоду.

Просимо звернути увагу на те, що вищезазначені правила були розроблені для того, щоб перебування в УНТЦ «Льодограй» було максимально комфортним та приємним для всіх відвідувачів.

Якщо Ви не погоджуєтесь з будь-яким пунктом цих правил, пропонуємо Вам відмовитись від послуг, які надаються нашим універсальним навчально-тренувальним центром.

Дякуємо!