spin

6 червня 2019 року юні хокеїсти мали змогу подякувати Олександру Матвійчуку за створення Школи хокею з шайбою в Богуславі

Хокей з шайбою – одна з кращих спортивних ігор: динамічна, швидкісна, азартна. Хокей – це життя для спортсменів і захоплююче дійство для глядачів. Хокей допомагає стати сильним, спритним, витривалим, рішучим, дисциплінованим. А ще хокей – це самовладання, кмітливість, уміння думати на майданчику, мистецтво спрогнозувати дії та перехитрити суперника.

З часу відкриття навчально-тренувального центру «Льодограй» (6-го листопада 2014 року) у Богуславі почала працювати Школа хокею з шайбою, головним тренером якої, а по суті – засновником богуславського професійного хокею, став Олександр Матвійчук, український хокеїст світового рівня, п’ятикратний Чемпіон України, Володар Кубка України, Володар Кубка Світу та Кубка «Кращий нападник». Олександр 10 років виступав за збірну України, 5 років в Росії, 3 роки грав у лігах Північної Америки, брав участь в 9 чемпіонатах світу, у відбіркових іграх зимової олімпіади у Солт Лейк Сіті (відіграти за збірну в основному турнірі завадила травма). Про нього писали: «Стрімкий, маневрений, досконало володіє дриблінгом», «Містер «Розумна кисть».

Георгій Ложенко, Президент МСЛ, на своїй сторінці у Facebook згадує:

«П’ять років тому ми з Олександром Матвійчуком об’єдналися в ідеї створити Школу хокеїстів у Богуславі.

З самого початку Олександр запам’ятався мені, як людина з впевненим голосом, спокійний і логічний в своїх судженнях. З палаючими очима, в яких відображається цілеспрямованість і філософія переможця.

Разом ми шукали шоломи, ковзани, ключки, шайби, ворота для малюків і першу форму, та ще й щоб різного кольору. Було так цікаво, захоплююче і азартно разом з Сашком споглядати, як маленькі хлопчаки перетворюються на справжніх чемпіонів.

Сьогодні я можу з величезною вдячністю сказати: Олександр Матвійчук – це творець Богуславської школи «Льодограю», це сильна і цілеспрямована людина, тренер і вихователь».

Сам Олександр Матвійчук про початок роботи тренером в УНТЦ «Льодограй» висловлювався: «Для мене це challenge, виклик, свого роду. Мені подобається, що тут великий обсяг роботи.

В українському хокеї по-справжньому сьогодні працюють тільки дитячі тренери. Для мене колись мої тренери зробили багато, тепер моя черга».

Протягом чотирьох сезонів юні спортсмени розвивалися та набиралися досвіду разом з «Льодограєм», тренерський склад поповнювався енергійними й талановитими тренерами.

Чого досягли вихованці Школи хокею з шайбою під керівництвом Олександра Матвійчука? За цей період команда «Шершні» 11 разів ставала призером регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних турнірів; у сезоні 2017/2018 хокейна команда «Шершні» посіла 4 місце у Відкритому чемпіонаті міста Київ, вийшла у фінальну групу Чемпіонату України; у сезоні 2018/2019 «Шершні» вийшли у фінальну серію Чемпіонату Придніпровської хокейної ліги у всіх вікових категоріях, на Всеукраїнських змаганнях серед юнаків «Шершні 2006» посіли 6 місце серед 11 команд, а «Шершні 2007» – 7 місце серед 14 команд, «Шершні» (2009-2010 року народження) здобули золото у Всеукраїнському чемпіонаті.

Створивши Школу з хокею з шайбою в Богуславі та дитячу команду, здатну складати гідну конкуренцію командам провідних хокейних клубів України, Олександр Матвійчук змінює напрямок свого життя, повертається до Києва до своєї родини, передаючи естафету керування Школою з хокею з шайбою новому головному тренеру, але не новій людині в «Льодограї», Яковенку Олександру, шестикратному Чемпіону України, двократному чемпіону Східноєвропейської хокейної Ліги, Володарю Кубка України, талановитому тренеру, який ефективно працює з «Шершнями» протягом останніх трьох сезонів.

6 червня 2019 року юні хокеїсти мали змогу подякувати Олександру Матвійчуку за створення Школи хокею з шайбою в Богуславі, за неоціненний внесок в становлення хокейної команди «Шершні», за отриманий спортивний та життєвий досвід, за досягнення в хокеї та особистісний розвиток, і висловити свої побажання улюбленому тренеру і мудрому наставнику.

Дивіться репортаж на YouTube-каналі «Льодограй»

https://www.youtube.com/watch?v=4iigjCTW5js&t=30s

А в історії навчально-тренувального центру починається новий етап розвитку, тренерський склад Школи хокею з шайбою в новому сезоні 2019-2020 очікує поповнення та посилення, тренери та вихованці «Льодограю» будуть продовжувати ставити перед собою амбітні цілі та досягати їх із завзяттям і наполегливістю.

Не всі вихованці «Льодограю» стануть професійними хокеїстами, але роки заняття спортом не пройдуть даром. Хокей навчить долати труднощі, пізнати радість перемоги та гідно переживати невдачі, допоможе знайти вірних і відданих друзів, навчить жити і працювати в команді, збереже здоров’я на довгі роки, допоможе прожити життя цікаво і гідно, стати справжньою людиною – чесною, щирою і сильною духом!

Побажаємо і юним спортсменам, і тренерам «Льодограю» успіхів на спортивному та життєвому шляху!