spin

Чотири роки льодова арена у мальовничому містечку Богуслав гостинно зустрічає відомих в Україні та світі спортсменів і виховує майбутніх чемпіонів

Чотири роки льодова арена у мальовничому містечку Богуслав гостинно зустрічає відомих в Україні та світі спортсменів і виховує майбутніх чемпіонів.

А почалася історія Універсального навчально-тренувального центру «Льодограй» 24 грудня 2012 року, коли відбулося урочисте підписання інвестиційного договору між Оператором державних лотерей «М.С.Л.» і Київською обласною державною адміністрацією про розбудову в Київській області центру зимових видів спорту.

І от, наприкінці грудня, у «Льодограї» знову свято спорту, свято зими, свято дитячих посмішок.

Чудовий настрій і найменшеньким, і старшеньким богуславчанам створили студенти Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького, які займаються у Студії дитячих аніматорів під керівництвом Тетяни Романівни Лисенко. З перших кроків вони захопили гостей «Льодограю» виром казкового дійства.

Гості «Льодограю» змогли побачити досягнення вихованців шкіл хокею з шайбою та фігурного катання: показові виступи юних фігуристів, неодноразових переможців та призерів всеукраїнських та міжнародних змагань, хокейний матч між дитячою збірною командою «Шершні» та збірною командою батьків, що викликав бурхливі емоції не тільки у вболівальників, але й у гравців.

Приємно відзначити, що дитяча хокейна команда «Льодограю» швидко набрала високий рівень і зараз складає конкуренцію хокейним клубам столиці та інших міст України. Протягом 2014-2018 років команда «Шершні» 9 разів були призерами. У сезоні 2017/2018 «Шершні» посіли 4 місце у Відкритому чемпіонаті Києва, вийшли у фінальну групу Чемпіонату України (5 місце). Один з останніх здобутків у сезоні 2018/2019 – команда «Шершні» (2009-2010 року народження) виборола 1 місце у Всеукраїнському чемпіонаті з хокею з шайбою у м. Калуш.

Є досягнення і у фігуристів. Протягом чотирьох сезонів 445 юних спортсменів брали участь у змаганнях різного рівня, з них 317 вихованців «Льодограю» стали призерами. Останнє досягнення наших фігуристів: 14 грудня 2018 року Сіра Мілана виборола 2 місце у ІІІ етапі Кубка України.

За значні успіхи та спортивні здобутки оператор державних лотерей «М.С.Л.» подарував вихованцям «Льодограю» подорож у казку. Сорок юних спортсменів відвідають Палац спорту у місті Київ та переглянуть чудову новорічну виставу на льоду «Лускунчик» у виконанні справжніх професіоналів під акомпанемент симфонічного оркестру.

Також гості льодової арени змогли насолодитися відомими піснями українських авторів у виконанні Романа Юхитмовича Тівіна та його команди. Наприкінці концерту байдужих в залі не залишилось!

Свято закінчилося розіграшем цінних призів від оператора державних лотерей «М.С.Л.». П’ять сімей вийшли з «Льодограю» з подарунками!

Як можна підсумувати чотири сезони «Льодограю»?

На богуславській льодовій арені проведено більш ніж 500 хокейних матчів Відкритого кубку Київської області, Чемпіонату України (Міжрегіональної дитячої хокейної ліги), турнірів «Хокейна Україна».

Протягом 2014-2018 років УНТЦ «Льодограй» приймав три чемпіонати Київської області з фігурного катання, три чемпіонати з фігурного катання серед аматорів, три всеукраїнські чемпіонати з фігурного катання та одне міжнародне змагання з фігурного катання.

Третій рік поспіль тут тренуються фігуристи з усього світу: Бельгії, Естонії, Хорватії, Франції, Польщі, Австрії, Великобританії, Австралії, Канади, Ірану, Лівану, Об’єднаних Арабських Еміратів. У 2018 році вперше літні збори в богуславському центрі провели фігуристи з Литви та юні хокеїсти з Туреччини.

Третій сезон у «Льодограї» тренується, готуючись до ігор Чемпіонату світу, Молодіжна збірна України з хокею з шайбою.

У сезоні 2018/2019 вперше на богуславській льодовій арені проводить навчально-тренувальні збори та готується до ігор Чемпіонату світу відроджена Національна жіноча збірна команда України з хокею з шайбою.

Але «Льодограй» – це не тільки льодова арена, що повністю відповідає всім сучасним вимогам щодо створення ідеальних умов для тренувань і проведення змагань всеукраїнського та міжнародного рівнів. Це не тільки команда професіоналів. «Льодограй» – це улюблене місце активного дозвілля і родинного відпочинку мешканців міст та сіл Київської і Черкаської областей.