spin

Літні групи для дітей

Як дитині провести літо весело та корисно?
В цьому допоможе льодова арена "Льодограй"

Арена працює літом?

Так, льодова арена Льодограй працює все літо. Ви можете вже записувати ваших дітей на навчання з хокею та фігурного катання.

Який мінімальний вік дітини?

Для фігурного катання мінімальний вік дитини 3 роки, для хокею – 4 роки.

Чим льодовий спорт корисний для дитини?

Заняття хокеєм допоможуть спрямувати енергію дитини у правильне русло, розвити у ньому відповідальність, дисципліну та витривалість. Наша школа допоможе знайти вірних друзів та захоплення на все життя. Лікарі довели, що систематичні заняття хокеєм зміцнюють серцево судинну, дихальну і нервову системи, опорно-руховий апарат.
Більше інформації тут

Заняття для дітей фігурним катанням є не тільки цікавим дозвіллям, але і дуже корисні для здоров’я. Цей вид спорту корисний для постави, розвиває гнучкість і спритність, сприятливо впливає на стан імунної системи, особливо при частих респіраторних захворюваннях, також зміцнює серцево-судинну і дихальну системи. Історія фігурного катання багата прикладами, коли чемпіонами ставали діти, які спочатку займалися цим спортом тільки в оздоровчих цілях.
Більше інформації тут.

Чи варто це робити зараз, якщо можно починати тренування з осені?

Варто починати саме літом. Тоді восени дитина буде вже підготовлена для більшої кількості тренуваннь та більш складних завдань. І тоді шлях до здорвого та чемпіонского майбутнього дитини буде набагато коротчим та ефективним.

Яка вартість?

Вартість занять : місячна плата – 250 грн. .
Перше заняття – безкоштовне!

Як записати дитину і як отримати більше інформації?

Телефонуйте за номером (067) 218 79 39

Слідкуйте за новинами на нашій сторінці у Facebook

На сторінці у Facebook буде інформація від тренерів, коментарі лікарів щодо користі від льодових видів спорту, відгуки інших батькив.

Ось приклади дітей Богуслава, які завдяки арені Льдограй досягли певного успіху: