spin

Юні фігуристи з Богуслава дебютували на Міжнародному турнірі з фігурного катання Volvo Open Cup 40-th – 2019 (Рига)

Вихованці навчально-тренувального центру «Льодограй» дебютували на Міжнародному турнірі з фігурного катання «Volvo Open Cup», що відбувався з 5 до 10 листопада 2019 року в спортивному центрі «Volvo Sport Centrs» в Ризі (Латвія).

«Volvo Open Cup» – це традиційні змагання з одиночного, парного катання, танців на льоду, що проводяться тричі на рік, зазвичай в січні, травні та листопаді. В листопаді цього року турнір відбувся в сороковий раз та прийняв понад 500 учасників з 25 країн світу, з Європи, Північної та Південної Америки, Близького Сходу. І це перший «серйозний та дорослий» міжнародний турнір, в якому брали участь юні фігуристи з Богуслава.

Фелді Марина виступала в категорії Girls Novice Advanced і зайняла 18 місце серед 24 учасників. Для Марини це був перший турнір, в якому вона показала дві програми: коротку і довільну (в останній вона була 13-ю). Обидві програми юна фігуристка виконала без помилок, але, щоб отримувати вищі оцінки, необхідно ускладнювати програми.

Оніщенко Аліна виступала в категорії Novice Intermediate Girls. В цій категорії виконується тільки довільна програма. Аліна мала падіння, тому результат невисокий. 14 місце.

Запорізька Анна виступала в категорії Novice Intermediate Girls. Нажаль, для Анни цей старт не був вдалим, на інших змаганнях вона показувала кращі результати. 17 місце.

Сіра Мілана виступала в категорії  Basic Novice 2009-2010 Girls. В цій категорії виконується також тільки довільна програма. Мілана , змогла зібратись перед виступом і виконала свою програму чисто та була 14-ю серед 28 учасників.

Для вихованців навчально-тренувального центру «Льодограй» участь у міжнародних змаганнях такого рівня має особливе значення. Юні фігуристи могли побачити виступи спортсменів з найвідоміших спортивних шкіл, І богуславці показали себе не останніми.

Як зазначає тренер Олександра Горова, всім дівчатам необхідно виходити на вищий рівень, ускладнювати свої програми, за рахунок рівнів обертань, ускладнення доріжок, підвищення якості виконання елементів.

В суддівській бригаді змагань була і суддя з України – Ірина Медведєва, суддя МСК (найвищої міжнародної категорії) з фігурного катання на ковзанах та спортивних танців на льоду, яка неодноразово брала участь у суддівстві Всесвітніх Універсіад, Чемпіонатів Європи та світу з фігурного катання на ковзанах. У 2010 році була запрошена МСК для суддівства Олімпійських Ігор 2010 року у Ванкувері (Канада). Ірина Михайлівна є доктором педагогічних наук, професором, завідувачем кафедри олімпійського та професійного спорту Факультету фізичного виховання, спорту і здоров’я Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» та УНТЦ «Льодограй» бажають  вихованцям Школи фігурного катання Богуслава успіху та перемог в подальших змаганнях!