spin

2 та 3 листопада 2019 року відбулись чергові матчі Чемпіонату України з хокею з шайбою: зустрілись «Шершні 2006» і «Донбас 2006»

2 та 3 листопада 2019 року на арені «Льодограй» відбулись матчі всеукраїнських змагань з хокею з шайбою серед юнаків 2006 року народження. Зустрічались команди  «Шершні» і «Донбас».

Закінчилися двобої, на жаль, поразкою богуславської команди. Рахунок гри в перший день: 0-12, у другий: 0-6.

Після ігор поспілкувалися з тренерами команди, які зійшлися в тому, що перший матч «Шершнями» був програний до початку матчу за психологічних обставин. Настрій перед матчем – це важлива складова перемоги. Адже, необхідно битись на кожній ділянці, не озираючись на «титулованість» супротивників, ставати справжніми гравцями, а це робота, кропітка і серйозна. Над цим і будуть працювати тренери.

В другий день команда дещо зібралась і показала кращу гру. Основним недоліком в другому матчі тренери називають індивідуальну гру хокеїстів, коли гра має бути командною, «в пас». Як результат – не реалізовано три гольові моменти.

А ще відзначили тренери, що богуславцям бракує «ігрового нахабства».

Чотири голи в другому матчі «Шершням» забито з воротарської площадки, шайби було просто проштовхнуто «з п’ятака». Біля воріт необхідно битися жорстко.

Існує і об’єктивна причина поразки богуславської команди – обмеження (за новими правилами) кількості спортсменів, молодших за титульний вік. У складі «Шершнів 2006» всього 12 гравців, за неможливістю поповнити команду гравцями 2007 року народження, її було доповнено спортсменами з Києва та Білої Церкви.

Але програш – це цінний досвід, і для команди, і для тренерів.

Побажаємо “Шершням” ефективної “роботи над помилками” та успішних наступних ігор!

Анонс наступних змагань дивіться на сайті льодової арени: https://lodograj.ua/rozklad-zmagan/

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» та УНТЦ «Льодограй» запрошують всіх небайдужих прийти на змагання та підтримати «Шершнів»!