spin

Вихованці хокейної школи льодової арени «Льодограй» отримали хокейне знаряддя від оператора державних лотерей «М.С.Л.»

23 жовтня маленькі хокеїсти Богуслава отримали у подарунок нове спорядження: шоломи, ковзани та ключки. Подарунки зробив оператор державних лотерей “М.С.Л.”. Головна мета лотерейного бізнесу в світі і в Україні – підтримка суспільно важливих проектів. В даному випадку – це дитячий спорт.

“Нове спорядження – дуже високої якості і вдало підібране. Адже дуже важливо, щоб спортивне знаряддя відповідало віковим фізіологічним та анатомічним особливостям дітей та підлітків. Це не тільки сприяє підвищенню спортивної майстерності, але й забезпечує безпеку дітей на льоду”, – прокоментував тренер маленьких хокеїстів  Олександр Яковенко.

Довідка:

Льодова арена “Льодограй” – унікальний соціальний та спортивний об’єкт Богуслава, збудований оператором державних лотерей “М.С.Л.” у 2014 році.

Більше 200 дітей Богуслава тренуються у секціях з фігурного катання та з хоккею з шайбою. Впродовж 2014-2019 років дитяча хокейна команда «Шершні» 12 разів була призером в українських та міжнародних змаганнях. А юні богуславські фігуристи отримали 324 призових місця, в тому числі, у міжнародних змаганнях.

Репортаж про акцію можна переглянути за посиланням на YouTube