spin

16 жовтня 2018 року Богуслав приймав гостей з Ізраїлю, серед яких були представники влади та бізнесу. Відвідали гості також і льодову арену. Вони побачили тренування юних фігуристів, які займаються під керівництвом тренерів «Льодограя» Олени Амосової та Андрія Савченка

16 жовтня 2018 року Богуслав приймав гостей з Ізраїлю, серед яких були представники влади та бізнесу. Вирішувалися питання зміцнення культурних, наукових, спортивних та економічних зв’язків.

Відвідали гості також і льодову арену. Вони побачили тренування юних фігуристів, які займаються під керівництвом тренерів «Льодограя» Олени Амосової та Андрія Савченка. Спостерігали за спортсменами дуже емоційно, ними було зроблено багато фото і відео. Особливих овацій під час виконання своєї нової програми здобули Іван Павлов і Софія Голіченко, спортивна пара, консультантом та постановником програм якої є відомий тренер Галина Кухар (Гржибовська).

Також представники делегації зацікавились інфраструктурою льодової арени та екологічністю сучасної енергоустановки.

Більшість гостей перший раз побували в Україні. Вони висловлювали щирі враження від природи Богуславщини та мальовничості самого міста.