spin

Всеукраїнські змагання U-12 вперше в Богуславі

В рамках Всеукраїнських змагань U-12 з хокею з шайбою серед юнаків 2006 р.н. 4-5 листопада на території УНТЦ “Льодограй” , що є соціальним проектом “М.С.Л.” відбулися матчі серед двох команд “Дніпро” (Херсон ) та “Шершні” ( Богуслав). Всеукраїнські змагання U-12 пройшли в Богуславі вперше. Варто зазначити, що кожного року на арені УНТЦ “Льодограй” проводиться все більше змагань та турнірів, це і не дивно, адже арена відповідає всім європейським стандартам для проведення міжнародних і всеукраїнських чемпіонатів, та спортивних зборів.

Матч судили команда рефері на чолі з Батезатовим Олександром (суддя національної категорії, голова суддівської Колегії України) – головний суддя змагань, а також Остроух Олег і Ситяшенко Ярослав (судді категорії юний арбітр) – лінійні судді .

В підсумках двох днів перемогла команда “Дніпро”. В перший день рахунок 5:4 на користь команди з Херсону. Другий день рахунок 9:3, також, перемогу одержали гості змагань. В загальному заліку команда “Дніпро” посідає друга місце, а команда “Шершні” п’яте.

Тимченко Олег головний тренер команди “Дніпро” коментуючи результати гри відмітив достойний рівень та злагодженість гри “Шершнів”. Також зазначив, що на арені УНТЦ “Льодограй” команда “Дніпро” виступає не вперше, і як завжди, організація змагань на високому рівні.

Вболівальники та батьки спортсменів, що не могли приїхати на змагання , мали змогу дивитися пряму трансляцію матчу в інтернеті.

УНТЦ “Льодограй” та компанія державних лотерей “М.С.Л” бажають спортсменам сили, витримки та незламної волі до перемоги.