05.10.2019 |
Турнір «Хокейна Україна» (2010 р/н) |
11:00 – 11:20 |
матч 1 Сокіл (Київ) – Крижинка (Київ) |
матч 2 Дніпро (Херсон) – Фенікс (Харків) |
11:25 – 11:45 |
матч 3 Дніпро (Херсон) – Сокіл (Київ) |
матч 4Крижинка (Київ) – Фенікс (Харків) |
11:50 – 12:10 |
матч 5 Фенікс (Харків) – Сокіл (Київ) |
матч 6 Крижинка (Київ) – Дніпро (Херсон) |
12:30 – 12:50 |
матч 7 Атек (Київ) – Сокіл 1 (Київ) |
матч 8 Шершні (Богуслав) – Крижинка 1 (Київ) |
12:55 – 13:15 |
матч 9 Сокіл 1 (Київ)-Шершні (Богуслав) |
матч 10 Крижинка 1 (Київ) – Атек (Київ) |
13:20 – 13:40 |
матч 11 Атек (Київ)-Шершні (Богуслав) |
матч 12 Сокіл 1 (Київ) – Крижинка 1 (Київ) |
14:00 – 14:20 |
матч 13 Сокіл (Київ) -Дніпро 11 (Дніпро) |
матч 14 Дніпро 12 (Дніпро) – Союз (Харків) |
14:25 – 14:45 |
матч 15 Дніпро 11 (Дніпро) -Союз (Харків) |
матч 16 Дніпро 12 (Дніпро) – Сокіл (Київ) |
14:50 – 15:10 |
матч 17 Союз (Харків) – Сокіл (Київ) |
матч 18 Дніпро 12 (Дніпро) – Дніпро 11 (Дніпро) |
15:30 – 15:50 |
матч 19 Дніпро (Херсон) – Сокіл 1 (Київ) |
матч 20 Фенікс (Харків) – Атек (Київ) |
15:55 – 16:15 |
матч 21 Сокіл 1 (Київ) – Фенікс (Харків) |
матч 22 Дніпро (Херсон) – Атек (Київ) |
16:20 – 16:40 |
матч 23 Крижинка 1 (Київ) – Дніпро 11 (Дніпро) |
матч 24 Дніпро 12 (Дніпро) – Шершні (Богуслав) |
17:00 – 17:20 |
матч 25 Союз (Харків) – Крижинка 1 (Київ) |
матч 26 Крижинка (Київ) – Дніпро 11 (Дніпро) |
17:25 – 17:45 |
матч 27 Крижинка (Київ) – Дніпро 12 (Дніпро) |
матч 28 Шершні (Богуслав) – Союз (Харків) |
06.10.2019 |
Турнір «Хокейна Україна» (2010 р/н) |
11:00 – 11:20 |
матч 29 Крижинка (Київ) – Сокіл 1 (Київ) |
матч 30 Дніпро 12 (Дніпро) – Крижинка 1 (Київ) |
11:25 – 11:45 |
матч 31 Сокіл 1 (Київ) – Дніпро 12 (Дніпро) |
матч 32 Крижинка 1 (Київ) – Крижинка (Київ) |
11:50 – 12:10 |
матч 33 Дніпро 12 (Дніпро) – Дніпро (Херсон) |
матч 34 Крижинка 1 (Київ) – Фенікс (Харків) |
12:30 – 12:50 |
матч 35 Дніпро 11 (Дніпро) – Дніпро (Херсон) |
матч 36 Шершні (Богуслав) – Фенікс (Харків) |
12:55 – 13:15 |
матч 37 Дніпро 11 (Дніпро) – Атек (Київ) |
матч 38 Сокіл 1 (Київ) – Союз (Харків) |
13:20 – 13:40 |
матч 39Атек (Київ) – Сокіл (Київ) |
матч 40 Дніпро 11 (Дніпро) – Сокіл 1 (Київ) |
13:45 – 14:05 |
матч 41 Сокіл (Київ) – Сокіл 1 (Київ) |
матч 42 Атек (Київ) – Союз (Харків) |
14:25 – 14:45 |
матч 43 Шершні (Богуслав) – Крижинка (Київ) |
матч 44 Фенікс (Харків) – Дніпро 12 (Дніпро) |
14:50 – 15:10 |
матч 45 Дніпро 12 (Дніпро) – Атек (Київ) |
матч 46 Союз (Харків) – Дніпро (Херсон) |
15:15 – 15:35 |
матч 47 Крижинка (Київ) – Атек (Київ) |
матч 48 Крижинка 1 (Київ) – Сокіл (Київ) |
15:55 – 16:15 |
матч 49 Сокіл (Київ) – Шершні (Богуслав) |
матч 50 Фенікс (Харків) – Дніпро 11 (Дніпро) |
16:20 – 16:40 |
матч 51 Дніпро 11 (Дніпро) – Шершні (Богуслав) |
матч 52 Союз (Харків) – Крижинка (Київ) |
16:45 – 17:05 |
матч 53 Дніпро (Херсон) – Крижинка 1 (Київ) |
матч 54 Союз (Харків) – Фенікс (Харків) |
17:10 – 17:30 |
матч 55 Дніпро (Херсон) – Шершні (Богуслав) |
|
17:45 |
Нагородження |
|