spin

Расписание соревнований

Дата 

Команды

Соревнование

 06/09/2019 2006 года рождения  
11.00-12.15  Барс (Бровары) — Кременчуг (Кременчуг)  
12.30-13.45  Автомобилист  (Киев) — Кривбасс (Кривой Рог)  
14.00-15.15  Шершни (Богуслав) — Кременчуг (Кременчуг)  
17.15-18.30 Барс (Бровары) — Кривбасс (Кривой Рог)  
18.45-20.00  Шершни (Богуслав) — Автомобилист  (Киев)  
07/09/2019 2006 года рождения  
10.30-11.45 Барс (Бровары) — Автомобилист  (Киев)  
12.00-13.15  Шершни (Богуслав) — Кривбасс (Кривой Рог)  
13.30-14.45  Кременчуг (Кременчуг) — Автомобилист  (Киев)  
15.00-16.15  Шершни (Богуслав) — Барс (Бровары)  
16.30-17.45  Кременчуг (Кременчуг) — Кривбасс (Кривой Рог)  
14/09/2019 2008 года рождения
10.30-11.45 Шершни (Богуслав) — Медведи (Киев)
12.00-13.15 Союз (Харьков) — Торнадо (Киев)
13.30-14.45 Сокол (Киев) — Шершни (Богуслав)
15.00-16.15 Союз (Харьков) — Медведи (Киев)
16.30-17.45 Торнадо (Киев) — Сокол (Киев)
15/09/2019 2008 года рождения
09.00-10.15 Союз (Харьков) — Шершни (Богуслав)
10.30-11.45 Торнадо (Киев) — Медведи (Киев)
12.00-13.15 Сокол (Киев) — Союз (Харьков)
13.30-14.45 Шершни (Богуслав) — Торнадо (Киев)
15.00-16.15 Медведи (Киев) — Сокол (Киев)
28/09/2019 2007 года рождения
 10.30-11.45 Шершни (Богуслав) — Торнадо (Киев)
 12.00-13.15 Сокол (Киев) — Дружба (Харьков) 
 13.30-14.45 Торнадо (Киев) — Патриот (Винница)
15.00-16.15 Шершни (Богуслав) — Сокол (Киев)
 16.30-17-45 Дружба (Харьков) — Патриот (Винница)
29/09/2019 2007 года рождения
 09.00-10.15 Шершни (Богуслав) — Дружба (Харьков)
 10.30-11.45 Сокол (Киев) — Патриот (Винница)
 12.00-13.15 Торнадо (Киев) — Дружба (Харьков)
 13.30-14.45 Патриот (Винница) — Шершни (Богуслав)
15.00-16.15 Сокол (Киев) — Торнадо (Киев)

 

05.10.2019 Турнір «Хокейна Україна» (2010 р/н)
11:00 – 11:20 матч 1 Сокіл (Київ) — Крижинка (Київ) матч 2 Дніпро (Херсон) — Фенікс (Харків)
11:25 – 11:45 матч 3 Дніпро (Херсон) — Сокіл (Київ) матч 4Крижинка (Київ) — Фенікс (Харків)
11:50 – 12:10 матч 5 Фенікс (Харків) — Сокіл (Київ) матч 6 Крижинка (Київ) — Дніпро (Херсон)
12:30 – 12:50 матч 7 Атек (Київ) — Сокіл 1 (Київ) матч 8 Шершні (Богуслав) — Крижинка 1 (Київ)
12:55 – 13:15 матч 9 Сокіл 1 (Київ)-Шершні (Богуслав) матч 10 Крижинка 1 (Київ) — Атек (Київ)
13:20 – 13:40 матч 11 Атек (Київ)-Шершні (Богуслав) матч 12 Сокіл 1 (Київ) — Крижинка 1 (Київ)
14:00 – 14:20 матч 13 Сокіл (Київ) -Дніпро 11 (Дніпро) матч 14 Дніпро 12 (Дніпро) — Союз (Харків)
14:25 – 14:45 матч 15 Дніпро 11 (Дніпро) -Союз (Харків) матч 16 Дніпро 12 (Дніпро) — Сокіл (Київ)
14:50 – 15:10 матч 17 Союз (Харків) — Сокіл (Київ) матч 18 Дніпро 12 (Дніпро) — Дніпро 11 (Дніпро)
15:30 – 15:50 матч 19 Дніпро (Херсон) — Сокіл 1 (Київ) матч 20 Фенікс (Харків) — Атек (Київ)
15:55 – 16:15 матч 21 Сокіл 1 (Київ) — Фенікс (Харків) матч  22 Дніпро (Херсон) — Атек (Київ)
16:20 – 16:40 матч 23 Крижинка 1 (Київ) — Дніпро 11 (Дніпро) матч 24 Дніпро 12 (Дніпро) — Шершні (Богуслав)
17:00 – 17:20 матч 25 Союз (Харків) — Крижинка 1 (Київ) матч 26 Крижинка (Київ) — Дніпро 11 (Дніпро)
17:25 – 17:45 матч 27 Крижинка (Київ) — Дніпро 12 (Дніпро) матч 28 Шершні (Богуслав) — Союз (Харків)
06.10.2019 Турнір «Хокейна Україна» (2010 р/н)
11:00 – 11:20 матч 29 Крижинка (Київ) — Сокіл 1 (Київ) матч 30 Дніпро 12 (Дніпро) — Крижинка 1 (Київ)
11:25 – 11:45 матч 31 Сокіл 1 (Київ) — Дніпро 12 (Дніпро) матч 32 Крижинка 1 (Київ) — Крижинка  (Київ)
11:50 – 12:10 матч 33 Дніпро 12 (Дніпро) — Дніпро (Херсон) матч 34 Крижинка 1 (Київ) — Фенікс (Харків)
12:30 – 12:50 матч 35 Дніпро 11 (Дніпро) — Дніпро (Херсон) матч 36 Шершні (Богуслав) — Фенікс (Харків)
12:55 – 13:15 матч 37 Дніпро 11 (Дніпро) — Атек (Київ) матч 38 Сокіл 1 (Київ) — Союз (Харків)
13:20 – 13:40 матч 39 Атек (Київ) — Сокіл (Київ) матч 40 Дніпро 11 (Дніпро) — Сокіл 1 (Київ)
13:45 – 14:05 матч 41 Сокіл (Київ) — Сокіл 1 (Київ) матч 42 Атек (Київ) — Союз (Харків)
14:25 – 14:45 матч 43 Шершні (Богуслав) — Крижинка (Київ) матч 44 Фенікс (Харків) — Дніпро 12 (Дніпро)
14:50 – 15:10 матч 45 Дніпро 12 (Дніпро) — Атек (Київ) матч 46 Союз (Харків) — Дніпро (Херсон)
15:15 – 15:35 матч 47 Крижинка  (Київ) — Атек (Київ) матч 48 Крижинка 1 (Київ) — Сокіл (Київ)
15:55 – 16:15 матч 49 Сокіл (Київ) — Шершні (Богуслав) матч 50 Фенікс (Харків) — Дніпро 11 (Дніпро)
16:20 – 16:40 матч 51 Дніпро 11 (Дніпро) — Шершні (Богуслав) матч 52 Союз (Харків) — Крижинка (Київ)
16:45 – 17:05 матч 53 Дніпро (Херсон) — Крижинка 1 (Київ) матч 54 Союз (Харків) — Фенікс (Харків)
17:10 – 17:30 матч 55 Дніпро (Херсон) — Шершні (Богуслав)
17:45 Нагородження  

 

12.10.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2007
19:00-20:45 Шершні — Спарта
13.10.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2007
09:00-10:45 Шершні — Спарта

 

19.10.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2007
13:00-14:45 Шершні — Білий Барс
20.10.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2007
12:00-13:45 Шершні — Білий Барс

 

26.10.2019  2009 року народження
12.00 Шершні — Олімпія
13.30 Морські вовки — Союз
15.00 Олімпія — Патріот
16.30 Шершні — Морські вовки
18.00 Союз — Патріот
27.10.2019 2009 року народження
09.00 Морські вовки — Олімпія
10.30 Шершні — Патріот
12.00 Олімпія — Союз
13.30 Морські вовки — Патріот
15.00 Союз — Шершні

 

Заголовок

02.11.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2006
18:30-20:15 Шершні – Донбас
03.11.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2006
10:00-11:45 Шершні – Донбас

 

16.11.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2007
18:30-20:15 Шершні – Галицькі Леви
17.11.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2007
10:00-11:45 Шершні – Галицькі Леви
01.12.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2006
19:00-20:45 Шершні – Кременчук
02.12.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2006
10:15-12:00 Шершні – Кременчук

 

07.12.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2007
19:00-20:45 Шершні – Патріот
08.12.2019 Українська молодіжна хокейна ліга / 2007
09:30-11:15 Шершні – Патріот

 

14.12.2019 Відкритий чемпіонат Київської області з фігурного катання на ковзанах
09.20 Beginners Elements  2015(дівчата), 2014(дівчата), 2013(дівчата), 2011-2012(дівчата), 2010 та старші(дівчата)
09.55 Beginners 2015 (хлопці та дівчата)
10.15 Beginners 2014 (хлопці та дівчата)
10.40 Beginners 2013 (хлопці та дівчата)
11.00 Beginners 2011-2012 (дівчата), 2010 та старші (дівчата)
11.15 Intermediate 2013 (дівчата)(11)
11.45 Intermediate 2014-2015 (дівчата),2006-2009 (хлопці)
12.10 Intermediate 2011-2012 (дівчата)(7+7)
12.50 Intermediate 2013 та молодші (хлопці), 2009-2010 (дівчата)
13.10 Intermediate 2007-2008(дівчата), 2006 та старші(дівчата), Pre-Bronze2007-2008(дівчата), 2006 та старші (дівчата)
13.30 Pre-Bronze  2013 та молодші(дівчата), 2011-2012 (хлопці)
14.00 Pre-Bronze 2011-2012 (дівчата)(11)
14.35 Pre-Bronze 2009-2010(дівчата)
15.00 підготовка льодового майданчику
15.30 Категорія А Молодшій вік 2011 та молодші (хлопці) Категорія А Молодшій вік 2010-2011 (хлопці)
15.55 Категорія А Молодшій вік 2011 та молодші (дівчата)(7+8)
16.50 Категорія А Молодшій вік 2010-2011 (дівчата)(8+9)
17.50 Категорія А Молодшій вік 2009-2010 (дівчата)(8+8)
18.50 Категорія А Молодшій вік 2009-2010(хлопці) Категорія А Середній вік 2008-2009 (хлопці)
19.15 Категорія А Середній вік 2008-2009(дівчата)(6+6)
20.05 підготовка льодового майданчику
20.20 Старшій вік 2006-2008 КП (хлопці)
20.40 Старшій вік 2006-2008 КП (дівчата)(8+8)
21.55 КМС КП (дівчата) (5+5)
НАГОРОДЖЕННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ В ХОЛІ УНТЦ «ЛЬОДОГРАЙ» ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ВИСТУПІВ В КОЖНІЙ КАТЕГОРІЇ  !

 

15.12.2019 Відкритий чемпіонат Київської області з фігурного катання на ковзанах
08.30 Bronze 2013 та молодші (дівчата), 2011-2012 (хлопці)
08.50 Bronze 2011-2012 (дівчата)
09.10 Bronze 2009-2010 (дівчата)
09.35 Bronze 2007-2008(дівчата), 2006-2001 (дівчата), 2000 та старші (дівчата)
10.00 Silver 2011-2012(дівчата)
10.20 Silver 2009-2010(хлопці та дівчата)
10.45 Silver 2007-2008(хлопці та дівчата)
11.15 Silver 2006 та старші(хлопці та дівчата)
11.35 підготовка льодового майданчику
11.50 Категорія А група Б 2010 та молодші (хлопці та дівчата)
12.20 Категорія А група Б 2009-2010 (дівчата)
12.35 Gold 2009-2010(дівчата), 2007-2008(дівчата)
13.05 Gold 2004-2006(дівчата), 2000 та старші (дівчата)
13.30 Master 2009-2006(дівчата), 2000 та старші(дівчата)  Artistic 2006 та старші(дівчата)
14.00 підготовка льодового майданчику
14.30 Старшій вік 2006-2008 ДП (хлопці)
14.50 Старшій вік 2006-2008 ДП (дівчата)
16.20 КМС ДП (дівчата)
НАГОРОДЖЕННЯ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ В ХОЛІ УНТЦ «ЛЬОДОГРАЙ» ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ВИСТУПІВ В КОЖНІЙ КАТЕГОРІЇ  !

Дата

Название соревнований

Команда / категория

Дата

Название соревнований

Команда / категория

Дата

Название соревнований

Команда / категория

Дата

Название соревнований

Команда / категория

Дата

Название соревнований

Команда / категория